Якушинецька громада втратила ще одного патріота і свого захисника

Дата: 09.06.2023 11:47

5 червня загинув житель села Лисогора - Павло Григорович МЕЛЬНИЧУК, він воював за мир та свободу нашої країни, проте клята війна забрала ще одне життя...

Павло Григорович народився 13 липня 1970 року в селищі Вороновиця, проживав в селі Лисогора. До повномасштабного вторгнення трудився на заводі «Маяк».

В березні 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ. Служив сапером в інженерно-саперному відділенні стрілецького батальйону 28 бригади.

5 червня під час виконання бойового завдання Павло Мельничук загинув  поблизу населеного пункту Курдюмівка, Бахмутського району, Донецької області.

Без люблячого та турботливого чоловіка невтішною залишилася дружина Галина Вікторівна та діти Володимир і Юлія.

Новина про смерть ще одного сміливого захисника нашої держави є втратою для всієї громади. Ніколи не пробачимо окупантам жах та біль, які вони несуть на нашу землю.

Від усієї Якушинецької громади висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Захисника, який віддав життя за Україну. Нехай Всевишній допоможе пережити гіркий біль важкої втрати.

Поховання нашого Героя відбудеться завтра, 10.06.2023 р. в с.Лисогора.

Просимо жителів громади створити живий коридор із 9.30 год. від Хреста (початок села) і до будинку загиблого воїна (через все село), для почесної зустрічі нашого Героя.

Богослужіння розпочнеться о 10:00 в будинку де прожива воїн за адресою с.Лисогора вул. Я.Мудрого,73.

Поховання відбудеться на кладовищі с.Лисогора.

Вічна пам'ять, шана і слава Герою!