Разом усе під силу – тепловізор та прилад нічного бачення для наших захисників

Дата: 09.06.2023 14:38

Сьогодні Василь Романюк передав прилад нічного бачення та тепловізор нашому земляку Віталію Погорілому, воїну, сержанту 120 окремої бригади територіальної оборони.

До цього збору на необхідне обладнання долучалися самі воїни, ветерани, місцевий бізнес проте необхідну суму не вдавалось зібрати, тоді долучилися працівники сільської ради і збір вдалось закрити.

Нехай обладнання допомогає нашим хлопцям не тільки нищити ворогів, а й зберігати власні життя боронячи рідну землю.

«Звернення про допомогу від військових до сільської ради надходять регулярно, ми не маємо права ні на мить забувати про те, що війна триває і наша допомога потрібна повсякчас, - наголосив Василь Романюк. - Тому працівники сільської ради постійно збирають кошти для потреб наших воїнів. Дякуємо усім, хто долучився до збору і допоміг з придбанням!»