Пишаємося тим, що живемо поряд

Дата: 12.06.2023 16:46

На ім’я голови громади Василя Романюка надійшов лист-подяка від командира військової частини А3425 Дмитра Устілка.

В листі йдеться про нашого земляка жителя Зарванець Володимира Олександровича Зіняка:

«Чесно та сумлінно виконує свій військовий обов’язок із захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Своєю нелегкою службою Володимир Зіняк гідно примножує ратну славу поколінь захисників рідної землі, підтримує високий авторитет Збройних сил України. Захищаючи нашу державу від рашиської навали, проявив себе відважним воїном, який віддано захищає український народ!

Неодноразово заохочувався за зразкову службу та сумлінне виконання службового обов’язку вищим командуванням частини.

Своїм відношенням до виконання військового обов’язку Ваш співвітчизник, є прикладом сили духу, справжнього героїзму та зразком самовідданого служіння Батьківщині!

Велике Вам спасибі за земляка!»

Приємно отримувати такі листи, від усієї громади вітаємо нашого жителя Володимира Зіняка із високими досягненнями у справі захисту нашої держави.

Разом до Перемоги!