Увага, швидкий збір для наших воїнів

Дата: 19.06.2023 12:53

Сьогодні мали зустріч із нашим земляком Миколою Бєланом, із перших днів повномасштабного вторгнення від був добровольцем у Якушинецькій ДФТГ, де разом з іншими хлопцями проходив навчання та підготовку, а потім у лютому 2023 року коли було розпочато набір до Гвардії наступу, Микола Михайлович долучився до загону «Сталевий кордон».

За майже півроку, пройшов навчання, злагодження та був розподілений до підрозділу бойової підтримки БПЛА. Службою задоволений, обладнання та обмундирування отримали в достатній кількості.

Зараз Микола Бєлан у кількаденній відпустці і звернувся із проханням про маскувальну сітку для автомобіля.

Завдячуючи працівницям Будинку культури, бібліотеки, шкільним колективам, які невтомно плетуть захисні сітки, щоб вони постійно були в наявності, маємо можливість оперативно закривати такі запити.

Також, як розповідає Микола Михайлович нині існує потреба у питній воді, тож просимо бажаючих долучитися до швидкого збору, маємо два дні (до ранку середи 21 червня) приносьте до Якушинецького будинку культури -  бутильовану воду та смаколики для наших бійців.