"Громадський бюджет 2023" - визначено переможців

Дата: 26.06.2023 12:17

Зазначимо, що конкурс «Громадський бюджет» у Якушинецькій громаді відбувався вперше, ми були значно обмежені у фінансуванні проєктів Постановою Кабінету Міністрів України №590. Тому одразу попереджали авторів, аби звертали увагу на орієнтовний перелік видів робіт, на основі яких можуть бути розроблені і відповідно потім профінансовані проєкти громадського бюджету.

Отже під час прийому проектів було отримано 11 ініціатив, через зазначені вище обмеження, було відхилено три проєкта, врешті жителі Якушинецької громади мали змогу віддати свої голоси (онлайн і офлайн) за 8 пропозицій по покращенню життя в громаді.

Загалом за усі ініціативи було отримано майже 6 тисяч голосів.

Відповідно до затвердженого Положення переможцями стають: 1 великий та 2 малих проєкти.

Найбільшу підтримку від жителів громади, і відповідно переможцями стали проекти:

- № 7 (великий) “Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Садова в селі Якушинці Вінницького району Вінницької області” (автор Ольга Галіброда) – 1822 голоси підтримки;

- № 2 (малий) «Гурток робототехніки для дітей та підлітків у с.Зарванці» (автор Анатолій Заїка) – 1298 голосів;

- № 10 (малий) «Створення системи обліку та регулювання чисельності безпритульних тварин» (автор Людмила Сидорук) – 501 голос.

Наступним етапом стане реалізація проєктів-переможців терміном до кінця 2023 року.

Вітаємо авторів та бажаємо всім сил та підтримки в реалізації соціально-важливих ініціатив. Сподіваємось під час проведення наступного конкурсу «Громадський бюджет» ми отримаємо значно більше проектів і відповідно голосів за них.

Впливати на майбутнє - це реально!