Голосуйте, адже назва має значення

Дата: 06.07.2023 09:16

Нагадуємо із 1 по 14 липня  триває опитування громади стосовно перейменування 24 вулиць, це відбувається на платформі E-DEM.  Голосування ТУТ

Зверніть увагу на два важливі моменти, коли ви переходите за посиланням в правому верхньому куті сторінки має бути зазначена Якушинецька громада і щоб побачити усі 24 вулиці потрібно натиснути Усі матеріали (як зазначено на фото).

Проголосувати за нові назви вулиць можуть усі зареєстровані жителі Якушинецької громади. Тож реєструйтесь, голосуйте, беріть активну участь у житті нашої громади.

До речі, ті хто уже реєструвались на платформі E-DEM, для голосування за Громадський бюджет, не потребують додаткової ідентифікації.

24 вулиці та провулки у Якушинецькій громаді отримають нові назви відповідно до вимог закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».