Змагання з пляжного волейболу серед жінок

Дата: 07.07.2023 09:54

Відбулися фінальні ігри Обласних спортивних змагань Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з пляжного волейболу серед жіночих команд. У Вінниці на міському пляжі «Хімік» за перемогу боролись спортсменки з семи громад.

Фіналістки представляли такі територіальні громади: Якушинецька, Лука-Мелешківська, Гайсинська, Оратівська, Мурованокуриловецька, Тростянецька, Глуховецька.

За результатами змагань перше місце виборолили волейболістки з Якушинецької територіальної громади. Друге - посіла команда Оратівської територіальної громади, а третє – колектив Тростянецької територіальної громади.

Кращі команди отримали кубки, медалі та рюкзаки, м’ячі, футболки від партнеру заходу.