Інтерактивний інспектор

Дата: 13.07.2023 08:24

Фото без опису

Вінницьке РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області звертає увагу субʼєктів господарювання на можливість використання у своїй діяльності, повʼязаній із забезпеченням вимог пожежної та техногенної безпеки, чат-боту «Інтерактивний інспектор», який функціонує на базі популярного месенджера«Телеграм».
Вказаний чат-бот створений Державною службою України з надзвичайних ситуацій з метою надання інформаційної підтримки субʼєктам господарювання. Наразі вказаний чат-бот дозволяє:
- обрати тип та необхідну кількість вогнегасників;
- визначити ступінь ризику від провадження господарської діяльності субʼєкта господарювання, у залежності від якої визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки;
- визначити категорію приміщень, будинків та зовнішніх установок за
вибухопожежною та пожежною небезпекою;
- визначити клас зони приміщення залежно від параметрів його функціонування;
- визначити необхідність проектування та монтажу систем пожежної сигналізації та
пожежогасіння;
- визначити необхідний тип системи оповіщення, характеристики системи оповіщення та управління евакуюванням людей при пожежі;
- визначити необхідність влаштування та параметри зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання;
- визначити протипожежні відстані між будівлями, технологічними установками та інженерними комунікаціями;
-визначити допустиму площу протипожежних відсіків, кількості посадочних місць
та поверховості обʼєктів;
- завітати до Портал електронних послуг Державної служби України з надзвичайних ситуацій, де можна подати на реєстрацію декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки або ознайомитися з реєстром субʼєктів господарювання, які отримали ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення.
У найближчий час функціональні можливості чат-боту «інтерактивний
інспектор» буде суттєво розширено. Крокуємо разом у майбутнє!
Посиланняна чат-бот https://t.me/Interactive Inspector Bot