Новий спортивний майданчик у Зарванцях

Дата: 21.07.2023 21:17

Сьогодні у с. Зарванці на перехресті вулиць Мирна і Степова відбулось відкриття нового спортивного комплексу.

Це ще одна ініціатива реалізована активними жителями нашої громади, зокрема Анатолієм Заїкою та Євгеном Сидоруком.

Придбання спортивних тренажерів профінансував Анатолій Заїка, Торгова марка Глянець, а розмістили комплекс на території магазину Євгена Сидорука.

Найбільшими цінителями спорту у селі виявились дітлахи їх на відкриття завітало найбільше. Професійні тренери команди "Gym Team" провели присутнім навчання та ознайомили з базовими вправами та технікою їх виконання. Тренери продемонстрували правильну розминку, розʼяснили необхідність перерв між вправами, навчили прийомам ефективних підтягувань, а також показали як правильно завершувати вправи щоб не травмуватись.

Чудова ініціатива та ще одне корисне місце для правильного дозвілля.

Вдячні меценатам за реалізацію та втілення спортивного проекту для жителів нашої громади.