Долучайтесь до обговорення змін в айдентиці громади

Дата: 25.07.2023 11:11

Пропонуємо долучитись та надати пропозиції по внесенню елементів до існуючого герба Якушинецької громади. Адже з часу затвердження герба у громаді відбулися зміни, вона збільшилась і тепер деякі символи, що зображені не відповідають змісту закладеному в них.

На гербі присутні елементи: сонце – символ Вінниччини, дуб – міцність, довговічність, три колоска - три населені пункти (тепер їх 17), червоні лінії - дві автомобільні магістралі, синій колір символізує водойми, а зелений – родючу землю.

Розглянувши пропозиції будуть внесені та затверджені коригування до айдентики Якушинецької громади.

Пропозиції надсилайте на електронну адресу: yakushinecka-rada@ukr.net