Вітання Василя Романюка із Днем Української Державності!

Дата: 28.07.2023 08:03

Шановні жителі громади!

Сьогодні ми відзначаємо – День Української Державності. Це свято нагадує нам про тисячолітню історію державотворення нашої країни. Цього дня ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна, демократична держава. Державність є уособленням шляху нації до власної держави.

Сьогодні ми мужньо й непоборно, на усіх фронтах, відстоюємо Україну, утверджуючи історичну справедливість розпочату ще понад тисячу років тому, силою духу українського народу.

Ми не здамося. Не опустимо рук. Нас не залякати. Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди.

Зичу всім здоров’я, впевненості у власних силах, мудрості. Хай буде успіх у справах та починаннях заради відбудови України і процвітання Якушинецької громади!

Із повагою, Василь РОМАНЮК, голова Якушинецької громади.