Вітання Василя РОМАНЮКА із Днем села – ЯКУШИНЦІ!

Дата: 01.08.2023 07:54

Шановні жителі Якушинець від щирого серця та від імені усієї громади вітаю Вас із родинним святом. День села – це особливий день! Бо іменини села - це свято єднання!

Наше рідне село – це місце, яке для кожного важливе, хтось тут народився і провів щасливі роки дитинства, хтось досяг своєї першої перемоги, хтось здійснив свою заповітну мрію.

Нехай серця наповнюються гордістю за свою громаду, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Від щирого серця зичу Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою після нашої спільної Перемоги.

Ми обов'язково переможемо, бо ми сильні духом, своєю любов'ю до рідної землі, мови, культури, історії.

Із повагою, Василь Романюк, голова Якушинецької сільської ради.