Вітання Василя РОМАНЮКА із Днем Державного Прапора України!!

Дата: 23.08.2023 08:16

Шановні жителі Якушинецької громади!

Вітаю із Днем Державного Прапора України!

Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання, усе це ми відчуваємо коли майорить Державний Прапор. Особливо щемливими є моменти, коли наші воїни встановлюють наш жовто-синій стяг над звільненими від російських загарбників територіями. Коли ми бачимо звільнених з полону українців та українок загорнутих у прапор. Коли по всьому світу в знак підтримки та солідарності з Україною на державних будівлях та будинках простих людей розміщують наш прапор.

Ми непохитно віримо, що наші бійці день за днем гнатимуть супротивника і вже невдовзі наш прапор майорітиме в кожному населеному пункті нашої єдиної, неподільної, незалежної України.

Тож будьмо згуртованими і небайдужими до майбутнього рідної землі. Тільки разом ми зможемо перемогти клятого ворога.

Бажаю Вам, щоб після нашої спільної Перемоги життя завжди було яскравим, як кольори нашого прапора. Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

Василь РОМАНЮК, голова Якушинецької громади.