«Legion summer football cup»

Дата: 29.08.2023 11:55

Днями у Зарванцях відбувся дитячий футбольний турнір «Legion summer football cup», змагались юні футболісти 2012-2013 року народження. Організаторами виступили ДЮСШ «Патріот» та нещодавно створений у Якушинецькій громаді Футбольний клуб «Legion». Спонсорами турніру виступили Анатолій Заїка «Глянець» та приватний підприємець Михало Войтко.

Перед початком змагань учасники футбольного турніру «Legion summer football cup» долучилися до забігу  «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

До юних футболістів звернулися заступниця голови громади Людмила Грабова та Анатолій Заїка, вони привітали учасників турніру та побажали хорошої гри, видовищних голів та отримати якнайбільше позитивних емоцій у боротьбі за нагороди.

За результатами безкомпромісних футбольних баталій сповнених напруженими моментами та видовищними голами визначились переможці турніру, ними став колектив - «Темп» (Вінниця). Далі у турнірній таблиці команди вишикувались наступним чином: Барська ДЮСШ, ДЮСШ «Патріот», «Шахтар», ВМПДЮ (Вінниця), ФК «Легіон» (Якушинецька ТГ).

Після завершення ігор, усіх учасників було відзначено грамотами, пам’ятними медалями та відзнаками.

На ігровому майданчику панувала дружня атмосфера спортивної боротьби. Юні футболісти мали змогу продемонструвати свої найкращі якості та здібності.

Щиро дякуємо організаторам і учасникам турніру, які демонструють непохитну віру в наше світле майбутнє в єдиній та незалежній Україні!

Дякуємо нашим захисникам, завдяки яким маємо можливість влаштовувати свято футболу для наших дітей!