Шановні учні, педагоги, батьківська громада!

Дата: 01.09.2023 07:57

Вже вдруге в умовах повномасштабної війни ми розпочинаємо новий навчальний рік, але за цей час ми стали ще більш сильні та згуртовані. Україна веде боротьбу з жорстоким та підступним ворогом за право на існування. У кожній школі є діти, чиї батьки зараз зі зброєю в руках захищають нашу державу від російської навали. Їх право здобувати освіту українською мовою, знати історію своєї країни та отримувати знання в українській школі. Дякуємо їм за це.

Бажаю вчителям і дітям, щоб навчальний рік пройшов у спокійній атмосфері. Нехай він не буде затьмарений поганими новинами. А подарує багато хороших емоцій, зробить кожного учня мудрішим і дорослішим.

Знання – це особлива унікальна цінність. Надійна основа для звершень у дорослому житті. Тож нехай в учнів завжди буде допитливість і потяг до нових знань та пізнання світу. Ці зерна обов’язково проростуть новими поколіннями розумних, сильних і цілеспрямованих українців.

Василь РОМАНЮК, голова Якушинецької громади.