У війні за Україну загинув житель Якушинець – Михайло Лісовенко

Дата: 01.09.2023 14:53

Якушинецька громада знову втратила відважного захисника України. Воїн довгий час вважався зниклим безвісти, але як стало відомо Михайло загинув 16 вересня 2022 року на Херсонщині, село Правдине під час виконання бойового завдання.

Уся Якушинецька громада схиляє голови в глибокій скорботі, щиро співчуваємо сім'ї, рідним і близьким Героя. У Михайла Лісовенка залишилися невтішні батьки, дружина та діти.

Світла пам’ять і вічна шана патріоту України!

Завтра, 2 вересня відбудеться прощання із Героєм, просимо жителів громади долучитися до створення живого коридору, аби гідно вшанувати пам'ять воїна, що віддав своє життя за усіх нас та Україну.

Живий коридор формуватиметься о 10:15 від заїзду в Якушинці по вул.Барвінковій з траси до будинку де проживав воїн с.Якушинці, вул.Б.Хмельницького, 139.