Разом усе під силу – 170 тис для військових від колективу сільської ради

Дата: 05.09.2023 13:45

Сільський голова Василь Романюк передав нашому земляку, захиснику Олександру Білоусу кошти (120 тисяч гривень), зібрані колективом Якушинецької сільської ради та її підрозділів на придбання автівки.

Машина необхідна для потреб 59 бригади, що несе службу на Донецькому напрямку.

Також нещодавно було передано 50 тис. грн. Василю Захаревичу (це мобілізований до 120 бригади ТРО працівник сільради), для термінового ремонту автобусу, на якому він виконує завдання.

«Звернення про допомогу від військових до сільської ради надходять регулярно, ми не маємо права ні на мить забувати про те, що війна триває і наша допомога потрібна повсякчас, - наголосив Василь Романюк. - Тому працівники сільської ради постійно збирають кошти для потреб наших воїнів. Дякую усім, хто долучається до зборів. А також запрошую усіх жителів громади та наших депутатів не стояти осторонь зборів для військових».