Вітання Василя Романюка із Днем села – Пултівці!

Дата: 14.09.2023 08:12

Шановні жителі Пултівець!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди храмового свята - Дня села! Це день, який об’єднує тих, кому дорогий свій край, своє село, своя громада.

Усі досягнення, якими багаті Пултівці складаються зі щоденної праці та успіхів кожного жителя  села. Тому  саме в такі свята кожен відчуває себе  частиною великої сім’ї.

Цієї святкової днини, від усієї душі зичу Вам та Вашим родинам, міцного здоров’я,  добра, достатку, довгожданої Перемоги та Божої благодаті. Нехай усі хороші починання приносять лише користь для рідного села. Нехай щастя та добробут панують  у кожній родині. Нехай серця наповнюються гордістю за рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого мирного майбутнього!

Із повагою, Василь РОМАНЮК, голова Якушинецької громади.