«Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»

Дата: 15.09.2023 10:36

Сьогодні працівники Якушинецької сільської ради та всіх старостатів долучилися до Всесвітнього дня прибирання на запрошення Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine».

Заходи проходять під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах із дотриманням норм та обмежень воєнного стану. Це додаткова можливість привернути увагу до питань, пов’язаних із відходами та екологічними проблемами сьогодення в нашій країні.

Наразі особливо важливо об'єднатися навколо спільної мети – створити здорове та чисте оточення для нас самих та наших нащадків. Пам’ятаймо, що реальні зміни починаються з кожного нас.

Основна мета запланованих заходів – формувати культуру чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднати зусилля заради екологічного майбутнього.

Закликаємо всіх долучитись до найбільшого екоруху країни та разом боронити екологічний фронт та зробити Україну чистою.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису