“Як створити власний проєкт Громадського бюджету”

Дата: 18.09.2023 12:07

Курс для навчання мешканців по Громадського бюджету

Для кого цей курс?

Для жителів громади, котрі хочуть взяти участь у конкурсі Громадський бюджет, для майбутніх авторів проєктів та тих хто вже подавали свої ініціативи.

Тож давайте разом готуватися до наступного конкурсу «Громадський бюджет Якушинецької громади 2024».

Посилання на Онлайн курс “Як створити власний проєкт Громадського бюджету”

У цьому курсі ви дізнаєтеся, що таке громадський бюджет, як скласти проєктну заявку та провести успішну інформаційну кампанію для перемоги проєкту.

Ви дізнаєтесь більше про історію появи Громадського бюджету у світі, основні етапи подання заявки, правила підготовки кошторису проєкту, а також ведення успішних інформаційних кампаній для перемоги!

Онлайн-курс підготовлений у межах швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа у співпраці з Міністерством Цифрової трансформації України та фінансується Швейцарією.