Вітання Василя Романюка із Днями сіл - Ксаверівка та Микулинці!

Дата: 21.09.2023 07:41

Шановні жителі наших чудових сіл - Ксаверівка та Микулинці!

Від усієї Якушинецької громади вітаю Вас із храмовими святами та Днями сіл.

Це свято кожного, хто безмежно любить свою малу Батьківщину і щодня наполегливо працює для створення комфорту в рідній стороні. Хто живе в інших місцях, але серцем залишається у краї свого дитинства і юності, пам’ятаючи його неповторну красу.

Славляться Микулинці і Ксаверівка привітними, добрими та гостинним людьми, гарними господарями, які вміють працювати. А останніми роками і на непростій волонтерській ниві задля забезпечення наших воїнів - земляків, щоб вони відчували, що дома про них турбуються.

Щиро дякую всім за небайдужість та наполегливу працю, за щирі серця та любов до рідної землі.

Проте ми усі переконані, що прийде час, і " згинуть наші воріженьки, як роса на сонці...".

Із нагоди свята щиро зичу всім міцного здоров’я, родинного затишку та рідної землі під ногами. Нехай села процвітають, щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, єднаючи всіх нас у згуртовану громаду.

Із повагою, Василь РОМАНЮК, голова Якушинецької громади.