Вітання Василя РОМАНЮКА із Днем дошкілля!

Дата: 24.09.2023 09:04

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Якушинецької громади!

Щиро вітаю Вас з професійним святом.

У нашій громаді функціонує 7 садочків та 2 дошкільних підрозділи де найкращі, найдобріші, найталановитіші працівники опікуються майже трьомастами найменшими жителями нашої громади.

Батьки довіряють Вам своїх діток, а Ви у відповідь робите усе можливе, аби малеча почувалася у садочках як вдома.

Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Щиро дякую за Вашу щоденну, самовіддану працю та тепло сердець, яким Ви щиро ділитеся з малечею.

Нехай Ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких Вам людей.

Із повагою, Василь РОМАНЮК, голова Якушинецької громади.