Інформація для юридичних осіб щодо участі у Програмі з обміну ламп розжарювання на енергоощадні лампи

Дата: 25.09.2023 08:50

У рамках урядової програми обміняти старі лампи на світлодіодні можуть не тільки фізичні особи, а й дитячі садки, школи, профтехучилища, ВУЗи, спортивні і музичні школи, автошколи та будь які інші заклади освіти. А також обудь-які поліклініки і лікарні, стоматологічні клініки, лабораторії та інші медичні заклади.

Такі заклади мають право обміняти:

• по 3 лампи на 10 кв. м. в аудиторіях, учительських, палатах, процедурних кімнатах;
  • по 2 лампи на 10 кв. м. для місць загального користування.

Для обміну необхідно відправити запит на потребу отримання LED ламп через портал "Дія" та виконати наступні кроки:

• авторизуватися на порталі за допомогою КЕП юридичної особи;
  • перевірити інформацію щодо підприємства;
  • перейти у розділ — "Послуги" та вибрати "Обмін лампочок" та почати заповнення запиту на потребу;
  • вказати площу в калькуляторі, щоб побачити ліміт і в рамках ліміту вибрати кількість і типи ламп;
  • поставити відмітку про згоду здачі такої самої кількості ламп розжарювання;
  • вказати місцезнаходження організації;
  • перевірити та підтвердити дані, щодо сформованого запиту;
  • підписати запит на потребу КЕПом юридичної особи.

Після подання заявки, представники Укрпошти зв’яжуться за вказаним номером телефона протягом тижня та нададуть подальші інструкції для отримання енергоощадних ламп.