День людей похилого віку

Дата: 01.10.2023 08:54

1 жовтня, в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Цьогоріч віншування та грошові премії від сільської ради отримали 64 поважних жителі Якушинецької громади віком 90+.

Цей день символізує єдність та нерозривний зв’язок поколінь, а також додаткова можливість висловити Вам безмежну вдячність та засвідчити глибоку пошану.

Саме Ви зробили неоціненний внесок у розвиток нашого краю і нашої держави, зберегли для нас її духовну та культурну спадщину. Тепер Ви з любов’ю плекаєте онуків та правнуків, щедро ділитеся із молодим поколінням мудрістю та досвідом.

Сердечно бажаю Вам миру, міцного здоров’я, душевного спокою, родинного затишку, добробуту, оптимізму та, звісно, Перемоги України. Нехай ваші серця ніколи не знають смутку, а в очах не згасає життєлюбний вогник!

Із повагою та вдячністю – Василь РОМАНЮК, голова Якушинецької громади.