Якушинецька громада лідер в області з виділення земель під заліснення

Дата: 23.10.2023 18:03

За останні десятиліття Україна втратила мільйони гектарів лісів. Програма президента "Зелена країна" має на меті збільшення площі лісів на 1 млн гектарів.

Якушинецька сільська рада активно долучилася до цієї програми та в результаті було передано ДП "Ліси України" найбільше у Вінницькій області землі під заліснення.

Сьогодні рредставники державного підприємства "Ліси України " завітали до Якушинецької сільської ради та вручили диплом переможця міжнародної екологічної програми заступниці сільського голови Людмилі Грабовій.

Озеленюємо країну разом!