Дата: 07.11.2023 16:48

У сесійній залі Якушинецької сільської ради відбулось засідання виконавчого комітету, під головуванням заступниці очільника громади Людмили Грабової.

Були присутні старости, керівники відділів та структурних підрозділів Якушинецької сільської ради, керівники установ, підприємств, закладів.

Звітували керівники КП «Сількомсервіс» Ігор Маковей та ДЮСШ «Патріот» Василь Петрик. Обговорювались плани на майбутнє і пропозиції з вдосконалення роботи.

Ігор Маковей розповів про послуги, які надає підприємство, зокрема по сантехнічних роботах та викачці вигрібних ям. Також ведеться систематична робота із населенням щодо регулярної подачі показників лічильників та сплаті боргів за надані послуги по водопостачанню та водовідведенню.

Василь Петрик ознайомив із переліком нових спортивних гуртків, які уже працюють та перерахував види спорту, котрі запланували впроваджувати в громаді.

Усі заслухані звіти взяті до відома.

За результатами сформовано доручення по виправленню недоліків у роботі підрозділів виконавчих органів влади.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису