Від початківця до першокласного спортсмена: ДЮСШ «Патріот» запрошує на безкоштовні заняття

Дата: 10.11.2023 15:00

У школі ви знайдете не лише фахових тренерів, а й справжніх друзів та підтримку на кожному занятті. Із вересня ДЮСШ «Патріот» очолює новий директор Василь Петрик, ініціативний та креативний керівник, який має бажання розвивати спорт у нашій громаді. Він  планує збільшити кількість видів спорту, якими діти матимуть змогу займатись уже невдовзі, зокрема це дзюдо та бокс.

Запрошуємо дітей долучатися до занять спортом у гуртках, які уже працюють, обирайте та вперед до нових звершень.

ВОЛЕЙБОЛ - Некрасовський ліцей, тренер Микола Закусило (097-190-56-64).

КУЛЬОВА СТРІЛЬБА - Некрасовський ліцей, тренер Олена Войтович (063-277-72-64).

ШАХИ - Дашковецький ліцей, тренер Дмитро Горбатюк (098-721-19-99).

ФУТБОЛ - Якушинецький ліцей, Зарванці (стадіон на Вікторії) тренери Василь Петрик (099-466-45-93), Андрій Сілаков (063-475-42-31).

Василь Петрик планує зробити заняття футболом більш масовим у нашій громаді, для цього потрібно створювати умови та відповідну базу для тренувань.

За ініціативи та сприяння голови громади Василя Романюка коштом інвесторів у селі Майдан розпочали облаштування футбольного поля (за стандартами чемпіонату України), аби вже через рік команда ДЮСШ «Патріот» змогла брати участь у Чемпіонаті. Наразі триває розчищення та планування ділянки, планується за рік завершити роботи.

Запрошуємо амбітних хлопчиків та дівчаток приєднатися до нашої спортивної школи. Адже кожна дитина талановита - потрібно тільки знайти в чому.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису