Профілактика булінгу серед школярів

Дата: 20.11.2023 08:57

За дорученням голови Якушинецької сільської ради Василя Романюка в рамках проекту: «16 днів проти насилля» проведено серію заходів у навчальних закладах Якушинецької громади, а саме у КЗ Микулинецький ліцей та КЗ Зарванецька гімназія  на тему: «Профілактика булінгу серед школярів». Явище булінгу надзвичайно поширене в сучасній школі, а його наслідки, беззаперечно, негативно впливають на самореалізацію особистості.

Під час заходу було розкрито психологічну проблему сучасності – булінг. Розкрито сутнісні ознаки, основні причини, форми прояву цього явища, визначено основні риси булінгу, проаналізовано основні механізми його розвитку, та поліцейськими офіцерами громади було наголошено про адміністративні наслідки для всіх учасників цього явища (для жертв булінгу, булерів, спостерігачів).

В заходах взяли участь психологиня КЗ ЦНСП Аліна Лебідь спільно з поліцейськими  офіцерами громади Сергієм Крижовим та Олегом Близнюком, а також начальником відділу у справах дітей Юлією Кучер.

Аналогічна робота невідовзі провдитиметься в інших навчальних закладах Якушинецької громади.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису