Олексію МІХЕЄВУ- орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Дата: 01.12.2023 13:56

У Вінницькій районній військовій адміністрації родині загиблого воїна Олексія Міхеєва із Зарванець було вручено орден «За мужність» ІІІ ступеня , яким його було відзначено посмертно.

Він отримав відзнаку згідно Указу Президента України «За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі».

Олексій Міхеєв народився у місті Вінниці 23 липня 1992 року. Там закінчив 21 школу та навчання у Вінницькому технічному коледжі на спеціальності «технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв». Проживав у селі Зарванці.

Олексій був дуже активним, відвідував тур-клуб у коледжі, приймав участі у міських, обласних змаганнях, де неодноразово здобував відзнаки.

Військову службу проходив у місті Житомир.

З перших днів повномасштабного вторгнення був призваний на службу до лав ЗСУ. Мужньо захищав державу.

«8 серпня 2022 року їх підрозділ був обстріляний із ворожого танку. Вся рота загинула. Олексій був, важко-поранений, боровся за життя ще два дні, - розповідає сестра воїна Катерина. - Помер 10 серпня у лікарні в Запоріжжі».

Ми завжди пам’ятатимемо про Олексія. Вічна пам’ять Герою! Шана воїнам небесного війська, які віддали за нашу свободу найцінніше – життя.