«Річ у тім» виставка в рамках акції «16 днів проти насильства»

Дата: 04.12.2023 12:38

Мета цієї виставки – вкотре привернути увагу населення до такого жахливого явища як насильство. Ця проблема часто залишається за зачиненими дверима. Її замовчують. Від неї відводять очі і не помічають.

Річ у тім - що предметом домашнього насильства може стати будь-що;

- що домашнє насильство може відбуватися зовсім поруч;

- що страждати від домашнього насильства можуть ті, кого ти знаєш;

- що не всі постраждалі особи повідомляють про домашнє насильство і щодня переживають свій власний жах;

- що домашнє насильство часто замовчують;

- що запобігти домашньому насильству можна – потрібно просто звернутися по допомогу;

- що можна врятувати чиєсь життя, якщо не залишатися осторонь.

Сьогодні у приміщенні Якушинецької сільської ради експонувалась виставка «Річ у тім», це 16 картин із світлинами знаменитих українців, які сфотографовані на них із реальними предметами якими було вчинено домашнє насилля. Також перейшовши за QR-кодом можна було у своєму смартфоні послухати реальну історію, яка відбувалась із українками та українцями.

Також виставку можна переглянути за посиланням Історії  Виставка

У Якушинецькій сільській раді виставка експонувалась за ініціативи начальниці служби у справах дітей Юлії Кучер та за сприяння старшого інспектора ситуаційного відділу УОАЗОР ГУНП у Вінницькій області капітана поліції Вадима Кулика та старшого інспектора СЮП ВП Вінницького РУП ГУНП у Вінницький області капітана поліції Валерія Кравчука.

Протидія домашньому насильству є одним з пріоритетних напрямів діяльності Національної поліції України.

Саме небайдужість до постраждалих осіб, включно з дітьми, допоможе їм знайти захист і допомогу, а інколи навіть зберегти життя: коли людина зазнає домашнього насильства, часто вона фізично не має змоги захистити себе або через стрес усвідомити, що трапилось та що їй слід робити у цій ситуації.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без описуФото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису