У Якушинцях встановили «Червону лавку», як символ протидії домашньому насильству

Дата: 04.12.2023 14:35

В рамках щорічної кампанії «16 днів проти насильства», за сприяння ГО «INTERSOS» у Якушинцях в парку біля пам’ятника воїнам Другої світової війни була встановлена «Червона лавка» - "Ні насильству". На ній розміщені контакти організацій куди можна звернутись по допомогу, якщо ви стали жертвою домашнього насилля.

«Реалізація такої ініціативи у нашій громаді дозволить привернути увагу населення до проблеми домашнього насильства та об'єднати людей, для вирішення даних проблем. Люди мають знати, куди звертатися у випадку проявів насильства, хто їх підтримає та допоможе», - зазначила начальниця відділу соціального захисту та охорони здоров’я Валентина Степанова.

Нагадуємо основні телефони для звернень по допомогу в разі домашнього або гендерно зумовленого насильства.

1. Поліція 102.

2. Лінія довіри 0 800 75 04 75 (цілодобово)

3. Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги 068 586 03 55, 097 578 82 89 (09:00-18:00).