Міжнародний день волонтера: дякуємо усім, хто допомагає!

Дата: 05.12.2023 08:19

Сьогодні особливо хочеться подякувати усім нашим жителям та колективу сільської ради з усіма підрозділами, котрі постійно долучаються до спільної справи - допомоги, адже 5 грудня відзначається Всесвітній день волонтера. Це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

За час повномасштабної війни волонтером став кожен українець – це й наші неймовірні освітяни, студенти, лікарі, рятувальники, водії, відповідальний бізнес…

Шукати по всьому світу бронежилети, дрони та тепловізори, плести маскувальні сітки, готувати тонни смачнющої їжі та відвозити на передову, знаходити потрібні ліки, здавати кров пораненим… І це лише частинка того, чим щодня займаються українські волонтери.

Завдяки волонтерському руху, який є унікальною армією забезпечення і допомоги, врятовано тисячі життів, а Збройні Сили відчувають постійну надійну підтримку і турботу.

Бажаю усім нам невичерпної енергії, впевненості, наснаги у нелегкій, але дуже потрібній роботі!

Тож давайте і далі всі разом волонтерити, кожна навіть найменша допомога важлива. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Із повагою до усіх та кожного і кожної, Василь РОМАНЮК, голова Якушинецької громади.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису