Зустріч з поліцейським офіцером громади

Дата: 06.12.2023 15:03

З 25 листопада до 10 грудня відбувається щорічна Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".
Днями в рамках акції поліцейським офіцером Якушинецької громади капітаном поліції Сергієм Батраком було відвідано Ксаверівський та Дашковецький старостинські округи, де спільно з працівниками старостату та місцевими мешканцями було висвітлено проблематику та шляхи протидії домашньому насильству. Працівники сільської ради взяли активну участь в обговоренні даної проблеми.

Важливо не замовчувати випадки насильства,а говорити про це та звертатися за допомогою.
"102"-Національна поліція України;
1547-Гаряча лінія з протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильства стосовно дітей;
0800 75 04 75-Лінія довіри;
0685860355, 0975788289 (09:00-18:00)- мобільна бригада соціально-психологічної допомоги.

Фото без опису  Фото без описуФото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису