Функції Дія.QR та шеринг документів

Дата: 19.12.2023 08:21

В застосунку «Дія» з’явився новий сервіс для готелів. За допомогу функцій Дія.QR та шерингу документів реєстрація в готелі займе декілька хвилин.

Шеринг документів — це отримання готелем копій цифрових документів гостя, які були підписані його особистим електронним підписом в «Дія». Вони надаються в pdf-форматі та автоматично заповнюються в системі готелю під час реєстрації гостя. Готелі можуть під’єднати шеринг до своєї системи самостійно або за допомогою сервісів Servio HMS чи EasyMS.

Як працює офланй — шеринг?

• В додатку «Дія» гість натискає на документ та відкриває його штрихкод на зворотному боці;
  • Працівник рецепції сканує штрихкод або вводить 13-значний код у систему;
  • Гість отримує запит на шеринг документів з готелем та підтверджує його за допомогою Дія.Підпис;
  • Готель отримує копію документів та метаданих, які надходять у систему та автоматично заповнюють необхідні дані для поселення.
  • Фото без описуФото без опису