Продовжуємо ланцюг добрих справ

Дата: 22.01.2024 14:31

Коштами, які збирає колектив Якушинецької сільської ради, минулого тижня вдалось закрити два запити від наших воїнів-земляків.

Дружині нашого захисника Віктора із Зарванець Василь Романюк передав  - тепловізор (вартістю 47 680 грн). Боєць пішов на фронт добровольцем із перших днів повномасштабного вторгнення, він несе службу у лавах 255 батальйону, який нині перебуває на Херсонському напрямку. Прилад допомагатиме бійцям виявляти ворога в нічний час.

Закрити інший запит від нашого земляка, Зарванчанина Олександра вдалось у співпраці з підприємством «Кабель-плюс». Бійці просили передати для потреб їх підрозділу 1,5 км потужного кабелю. Ринкові ціни на нього дуже різнилися, проте нам вдалось знайти підприємця, який не намагався отримати захмарний прибуток і з розумінням віднісся до того, що кабель потрібно для воїнів. Тож коштом працівників сільської ради було оплочено кабель (29 000 грн), а підприємство «Кабель-плюс» сплатили доставку, дякуємо нашим партнерам.

Разом до Перемоги!