Вітали поважну ювілярку

Дата: 14.03.2024 15:10

13 березня своє 90-річчя відзначила поважна жителька Дашківець – Анастасія Федорівна ЗАБОЛОТНА.

Продовжуючи традицію - вітати довгожителів із ювілеями - щоб подарувати літнім людям увагу, турботу і тепло, до Анастасії Федорівни завітали гості.

Із поважною датою ювілярку віншували заступниця голови громади Людмила Грабова, староста Тетяна Третяк, очільник ветеранської організації Микола Ситар.

«Від  усієї душі вітаємо Вас з 90-річчям! Бажаємо  міцного здоров’я, щоб кожний день Вашого життя був радісним і сонячним. Радійте життю та зберігайте бадьорість ще довгі роки», - сказала у своєму вітальному слові Людмила Грабова та вручила ювілярці подарунок від голови громади.

Анастасія Федорівна народилася в Лукашівці далекого 1934 року в багатодітній родині. Закінчила місцеву восьмирічку. Протягом життя трудилася на різних роботах: в колгоспі, в лікарні, на радіотехнічному заводі. Разом із чоловіком виростили та виховали двоє дітей.

Нині поважна ювілярка проживає самостійно у своєму будинку, з дрібними справами бабуся ще справляється самотужки. Аби допомогти Анастасії Федорівні приїздять діти.

Подолянка має 3 онуків, 6 правнуків та 3 праправнуки.

Добре, що в нашій громаді є такі особистості - носії наших українських традицій, глибокої життєвої мудрості, які крізь століття проносять свій безцінний досвід і передають його молодому поколінню.