Підкидають своє побутове сміття у спеціалізовані контейнери

Дата: 19.03.2024 16:28

На території Якушинецької громади розташовані контейнери для збору сортованих відходів – пет-пляшки та скла.

Проте деякі жителі громади намагаються підкинути своє побутове сміття у спеціалізовані контейнери, роблять це переважно у темну пору доби. Наші інспектори Муніципальної інспекції постійно ведуть роботу по виявленню та покаранню порушників. Штрафні санкції розміром від 340 грн до 1360 грн. За 2024 рік уже складено 4 протоколи на жителів, які засмічують територію наших населених пунктів.

Просимо жителів громади повідомляти інспекторів про тих, хто порушує правила вивезення відходів. Давайте почнемо з себе, з кожного з нас, з відповідальності за чистоту у нашому спільному домі, нашій громаді.

Збір побутових відходів на всій території Якушинецької громади відбувається регулярно за графіком. Сміття потрібно запакувати у придбаний попередньо спеціалізований мішок, адже складені іншим чином відходи не вивозять. Купити тару для сміття можна у всіх магазинах на території громади, вартість 31 грн. У цю суму входить вартість послуги вивезення відходів від вашого дому до спеціалізованого полігону.