Знову поліг наш Герой...

Дата: 02.05.2024 14:36

Знову сумна звістка своїм чорним крилом накрила Якушинецьку громаду.

30 квітня, під час стрілецького бою поблизу населеного пункту Берестове Бахмутського району Донецької області загинув житель села Пултівці - Сергій Слубський.

Просимо жителів громади завтра 3 травня о 19.00 гідно зустріти нашого ГЕРОЯ.

Живий коридор формуємо від вулиці Шевченка (центральний в'їзд у село Пултівці) до будинку де проживав загиблий: вул.Садибна,94.

У суботу 4 травня об 11.00 відбудеться чин похорону після якого формуємо живий коридор до кладовища в селі Пултівці.

Народився наш Герой 23.11.1995 року у Пултівцях, закінчив місцеву школу. Після проходження військової служби, у 2019 році підписав контракт та залишився у лавах ЗСУ.

Солдат, кулеметник відділення снайперів, наша надія та гордість України, загинув захищаючи рідну землю від рашистських загарбників. Він став Героєм та назавжди залишиться в наших серцях.

На жаль, війна забирає найкращих, активний, життєрадісний, вдихав кожну мить на повні груди, радував своїх близьких та друзів, мріяв, любив життя. У Сергія Слубського залишилися невтішні мати та брат.

Немає слів, щоб передати біль, через непоправну втрату. Царство небесне і вічна пам'ять нашому захиснику!