У День Героїв Якушинецька громада зустрічатиме полеглого Героя-земляка

Дата: 23.05.2024 09:49

Клята війна 15 травня забрала життя жителя села Майдан Тараса Анатолійовича Каньшина.

Сьогодні, 23 травня Герой повертається "на щиті" до рідного дому...

Закликаємо всіх жителів громади на знак пошани та вдячності гідно зустріти Захисника. «Живий коридор» формуємо сьогодні о 16.30 через с.Слобода-Дашковецька від греблі (від кормоцеху) до будинку де проживав воїн по вул.Руданського,1а в селі Майдан.

Чин поховання відбудеться завтра 24 травня о 10.00 год в будинку Тараса, а потім в Храмі села Майдан. Похоронять захисника на новому кладовищі села Майдан.

Тарас Каньшин народився 01.03 1996 року в селі Майдан. Після закінчення Якушинецької ЗОШ навчався в ПТУ 18, потім в торгово-економічному коледжі та університеті. До війни працював шеф-поваром.Був ще не одруженим. Проживав в селі Майдан разом з мамою.

07.12.2023 року був мобілізований до лав збройних сил.

Загинув Тарас Каньшин 15 травня 2024 року біля населеного пункту Стельмахівка Луганської області.

Він став нашим Героєм та назавжди залишиться в наших серцях, на жаль війна забирає найкращих.

Від усієї Якушинецької громади висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Схиляємо голови в скорботі за Героєм, молимося за його душу.

Світла пам’ять і вічна шана патріоту України!