Заняття із тактичної медицини

Дата: 11.06.2024 16:31

Сьогодні у Якушинецькому будинку культури відбулось заняття із тактичної медицини, його провели бойові медики. Були запрошені усі бажаючі.

Метою заходу було закріпити та відпрацювати алгоритми дій при наданні першої невідкладної допомоги пораненому у військово-польових умовах, згідно з сучасними міжнародними стандартами.

Ми живемо в умовах війни, коли знання і вміння ефективно надавати першу допомогу в екстремальних ситуаціях є дуже важливими, адже у цих реаліях такі навички можуть врятувати життя людині до приїзду медиків.

Під час зустрічі бойові медики розповіли про базові навички надання само- та взаємодопомоги під час бойових дій, принципи надання медичної допомоги за алгоритмом M.A.R.C.H. Оскільки основними пораненнями під час воєнних дій є кровотечі, учасників ознайомили з особливостями тампонування ран, накладання пов’язок, показали, як правильно накладати турнікет при пораненні верхньої і нижньої кінцівок.