Знову сумна звістка надійшла в нашу громаду

Дата: 15.08.2024 12:11

9 серпня 2024 року під час захисту Батьківщини в районі населеного пункту Григорівка, Бахмутського району, Донецької області загинув житель села Зарванці Сергій Михайлович ГОЛУБ.

Шановні жителі громади, для гідного вшанування пам'яті загиблого воїна просимо вийти та створити "Живий коридор".

Завтра 16 серпня формуємо «живий коридор» о 9:20 від повороту на Зарванці біля каплички до будинку де проживав Сергій Голуб – вулиця Мирна, 162.

Чин похорону розпочнеться о 11:00 в будинку де проживав Герой.

Народився Сергій Голуб 26.07.1977 року в селі Зарванці. Після закінчення школи здобув фах електромонтажника, трудився електриком на різних підприємствах та на будівництві. Був одружений,  має двох синів.

Був призваний до лав Збройних Сил України та на жаль 9 серпня клята війна обірвала життя Сергія Голуба.

Від усієї Якушинецької громади висловлюємо щирі співчуття родині та близьким нашого Героя. Він назавжди залишиться у наших серцях мужнім захисником.

Світла пам’ять і вічна шана патріоту України!