вітання ювіляру
вівторок, 14:19
Відвідали ювіляра

Голова громади Василь Романюк привітав із поважним ювілеєм мешканця Майдану – Володимира Олександровича ЧУПІНА, який 22 вересня відзначив своє 90-річчя.

Це чудовий ювілей, який додає не лише сивину у волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю.

Василь Романюк разом із головою ветеранської організації Миколою Ситаром відвідали ювіляра, вручили вітальну листівку та подарунок. 

«Сердечно вдячний за вашу працю, життєву стійкість та мудрість. Ви пройшли гідно складну життєву дорогу, були учасником історичних подій, багато працювали. Від імені усієї громади зичу міцного здоров’я, щастя, радості та ще довгих років життя у мирній, переможній Україні», - сказав у своєму вітальному слові Василь Романюк.

Народився Володимир Олександрович у далекому 1935 році. Важке дитинство обпалене подіями Другої світової війни, батько хлопця був військовим та загинув на другий рік війни. Мати залишилася вдовою у надважкий військовий час з трьома дітьми. Вони зазнали і холоду і голоду, як згадує поважний ювіляр, в дитинстві наївся стільки мерзлої картоплі, що багато років потім не вживав її взагалі.

 Закінчивши сім класів, почав свій трудовий шлях у колгоспі. Потім служба в армії в Чернівецькій області, там познайомився та знайшов свою другу половинку.

Разом із дружиною Вірою Харитонівною вони залишилися на Буковині. Володимир Олександрович працював багато років на Ошихлібському овочесушильному заводі. Потім переїхали до райцентру Кіцмань та працював довгі роки кочегаром.

Володимир Чупін за свій довгий трудовий стаж отримав нагороду – «Ветеран праці»!

У Майдан разом із дружиною переїхав у 2001 році, після виходу на заслужений відпочинок. 

Володимир Олександрович прожив довге та щасливе подружнє життя – 66 років, разом зі своєю нині уже покійною дружиною, виростили та виховали доньку. Має поважний ювіляр онука та двох правнуків. Нині проживає зі своєю дочкою, яка доглядає за своїм батьком та материною сестрою якій 96 років. Як зізнається пані Тетяна, вони називають її своїм янголом-охоронцем.

Поважний ювіляр зустрів гостей усмішкою, він радо спілкується та має добре на свої роки здоров’я. 

Ще раз вітаємо ювіляра та бажаємо міцного здоров’я та побільше радісних подій у житті.

ювіляр

Інші новини

Чат бот "Свої"

Знайдете всі відповіді

Телефонуйте до кол-центру

Пн-Чт з 8 до 17, Пт з 8 до 16 0432 64-73-21

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Інтервал між літерами
Міжрядковий інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування