Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

ЯКУШИНЕЦЬКОЮ ГРОМАДОЮ ПРОЙШЛА ХРЕСНА ХОДА

Сьогодні, у день великого свята Воздвиження Хреста Господнього, яке в народі називають святом Чесного Хреста, громадою відбулася хресна хода православних парафіян.

        Розпочалися святкові заходи церковною службою у храмі ім. Святої Великомучениці Параскеви в с. Зарванці, після якої віряни під проводом настоятеля храму отця Володимира рушили ходою до історичного, знаменного для громади місця – Хреста й спорудженого упродовж літа навколо нього  пам’ятного комплексу – криниці з цілющим природнім джерелом та висадженим декоративним сквером на збігах меж сіл Зарванці, Якушинці та Хмільової, у центрі перехрестя вулиць Набережної, Берегової та Хмелянської.

        Біля Хреста до отця Володимира приєднався й настоятель храму ім. Преподобного Серафима Саровського (с. Якушинці) отець Ростислав із прихожанами, після чого обидва священники спільно відправили святкову службу.

        Під час святкового обіду прихожан частували святковими стравами.

        Проведення цьогорічних святкових заходів у такому форматі в цьому історичному місці вкотре засвідчило не тільки непохитну духовну єдність вірян, але й міцну віру, в тому числі  і у подальше зростання та зміцнення громади у всіх напрямках.« повернутися до списку новин