ВІТАННЯ ГОЛОВИ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ОТГ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА З 1 ВЕРЕСНЯ

Дата: 31.08.2019 11:37

Дорогі друзі!

Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам — до своєї другої домівки — у школи. Якушинеччина завжди славилася високою якістю освіти, високопрофесійними та чуйними вчителями, які вкладали в процес виховання не тільки свої знання й досвід, але і душу. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, — ми назавжди залишаємося вашими учнями! Усім, хто в цей День прийде до шкіл здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!

Сільський голова                                                       Василь Романюк