Якушинецька громада
Вінницький район, Вінницька область

ЩОДЕННО ПРОДОВЖУЄМО ЗМІЦНЮВАТИ ЗАХИСТ МЕДИКІВ ГРОМАДИ

Вже ні для кого не таємниця, що Якушинецька громада, розуміючи всю небезпеку, яку несе епідемія коронавірусу та її катастрофічні наслідки,  з перших днів введення жорстких карантинних заходів, розпочала  системну роботу із подолання пандемії.

Насамперед це – забезпечення медиків необхідним приладдям, в першу чергу – засобами бактеріологічного і біологічного захисту та підтримка тих соціально слабко захищених  категорій населення, які опинилися у скрутному становищі та потребують її.

Ось і сьогоднішній день «не пройшов дарма». Сільський голова Василь Станіславович Романюк передав головному лікарю нашої, Якушинецької амбулаторії Володимиру Івановичу Гуцолу нові охолоджувальні  бокси для транспортування відібраних в пацієнтів (а це жителі наших сіл) безпосередньо на місці зразків біологічного матеріалу, оскільки саме за умов дотримання умов зберігання та транспортування  таких зразків можливо провести якісні аналізи. Ці бокси були придбані на зібрані особисті кошти працівників сільської ради, комунальних підприємств. І ця робота триває.

  « повернутися до списку новин