Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

ВІДБУВСЯ ПОКАЗ ІСТОРИЧНО-ПАТРІОТИЧНИХ ФІЛЬМІВ

Не таємниця, що одним із найважливіших  питань, особливо сьогодні, у непростий для країни час, є національне і патріотичне виховання, насамперед молоді, розвиток національної свідомості, вивчення історико-культурної спадщини.

Приділяється цьому увага і у нашій громаді. На жаль, багато коректив внесли суворі карантинні обмеження, внаслідок яких ми змушені були внести зміни у формат проведення заходів.

 Так, вчора, за  підтримки молодіжного центру «Квадрат», на свіжому повітрі, із дотриманням соціальної дистанції й визначеної на кожного глядача необхідної площі, перед Якушинецьким Центром культури та дозвілля, відбувся показ фільмів «Соловей співає»  та «Сторожова застава».  

Перша стрічка розповідає про автентичність української мови, її глибоке історичне коріння, самобутність і незалежність, боротьбу патріотів, які у  важкі часи, відстоювали право на існування нашої мови.

Другий історико-фантастичний фільм розповідає про повагу та любов молодих патріотів  до рідної землі, які змушені боронити її від ворожої навали й проводить паралелі із сучасною ситуацією, коли українці опинилися перед ворожою агресією.

 І ця важлива робота триватиме і у подальшому.        

 « повернутися до списку новин