Антикризовий план реагування

Дата: 16.08.2022 12:09

Фото без описуПовномасштабна війна в Україні змушує велику кількість європейських держав вживати комплекси заходів стосовно економії споживання енергоносіїв на 10-15%, зокрема газу.

Якушинецька громада не стоїть осторонь важливих процесів в державі. Ми працюємо над вдосконаленням мережі опалювальних систем у закладах соціальної сфери, що дозволить значно зменшити споживання газу в громаді.

Зокрема ведеться робота по встановленню котлів на альтернативних видах палива у:

- Микулинецькому ліцеї;

- закладі дошкільної освіти «Журавлик», (Дашківці);

- Ксаверівській філії КЗ «Якушинецький ліцей».

Готуємось до реконструкції системи опалення приміщення майстерні Якушинецького ліцею та будівлі складу для твердого палива в КЗ «Дашковецький ліцей».

Розуміючи ризики не лише недостатніх обсягів постачання газу, а й можливості повного припинення поставок, Виконавчим комітетом Якушинецької сільської ради було затверджено Антикризовий план реагування на випадок припинення газопостачання у громаді. Маємо бути готовими до розвитку будь яких сценаріїв.

Нині кожен свідомий громадянин повинен зрозуміти важливість нашої боротьби на енергетичному фронті та долучитися до неї, на рівні кожного домогосподарства можна досягти певної економії споживання газу.

В Україні на державному рівні було ухвалено низку програм, виконуючи які, вдасться досягти економії газу у прийдешньому опалювальному сезоні.