Якушинецька сільська рада повідомляє, що з метою уточнення положень генерального плану с. Якушинці подається на громадське обговорення Детальний план території для розміщення та обслуговування кладовища, розташованого в с.Якушинці

Дата: 18.08.2022 11:19

Якушинецька сільська рада повідомляє, що з метою уточнення положень генерального плану с. Якушинці, визначення планувальної структури земельних ділянок, на підставі Рішення 145 від 02.06.2022 року «Про розроблення  детального плану території для розміщення кладовища» та Рішення №855 від 14.06.2022 року 21 сесія 8 скликання «Про затвердження рішення виконавчого комітету Якушинецької сільської ради №145 від 02.06.2022 року» розглядається та подається на громадське обговорення Детальний план території для розміщення та обслуговування кладовища, розташованого на території Якушинецької територіальної громади  в селі Якушинці (частково за межами населеного пункту), Вінницького району, Вінницької області, у складі якого розроблені графічні та текстові матеріали, в тому числі  розділ «Стратегічна екологічна оцінка», що відповідно Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» являється звітом про стратегічну екологічну оцінку. Площа території, що проектується – 4,0 га. Замовник ДПТЯкушинецька сільська рада, розробник ДПТ  Кооперативно-державний проектно-вишукувальний інститут «Вінницяагропроект».

Ознайомитись та надати протягом 30 днів відповідні пропозиції та рекомендації можна у приміщенні Якушинецької сільської ради з 18 серпня 2022р  (відповідальній посадовій особі замовника – Томашевській Марині Валеріївні Начальнику відділу архітектури та містобудування Якушинецької сільської ради) та на офіційному веб-сайті Якушинецької громади.

Громадські слухання щодо вказаного проекту шляхом презентації його основних матеріалів відбудуться 21 вересня 2022 року о 11.00 год. у приміщенні Будинку культури за адресою: с. Якушинці, вул. Новоселів, 21