Знову трагічна звістка прийшла у Якушинецьку громаду – жорстока війна забрала ще одне молоде життя

Дата: 26.01.2023 18:53

З глибоким сумом повідомляємо про загибель нашого земляка, жителя села Дашківці - Миколи ВОЛИНЦЯ, Герою назавжди 37…

Захищаючи Україну від російських загарбників, під час ведення бойових дій в населеному пункті Невське, Луганської області, 20 січня загинув наш земляк.

Народився Микола Волинець 14 листопада 1985 року в селі Дашківці, закінчивши місцеву школу продовжив здобувати освіту в залізничному технікумі.

В 2004 році був призваний до лав ЗСУ. Із 2014 працював трактористом-машиністом в ПрАТ "Дашківці".

На початку повномасштабної війни одним із перших пішов боронити Батьківщину. Служив стрільцем 3 стрілецького відділення, 1 стрілецького взводу, 2 стрілецької роти в/с А 7085, за сумлінне виконання службового обов'язку був нагороджений Подякою.

У воїна залишилися невітішні дружина Таїса Анатоліївна та матір, осиротіли донька Софія, син Артем.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого, поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Нехай світла пам’ять про Миколу Волинця назавжди залишиться в наших серцях, а Бог дарує йому Царство Небесне та вічний спокій.

Вічна пам'ять Герою України! Навіки слава!