Дата: 01.06.2023 15:54

3 червня в Якушинецькій громаді почнеться голосування за проєкти конкурсу «Громадський бюджет 2023».

Сьогодні відбулась нарада із представниками з старостинських округів громади, котрі прийматимуть голоси в пунктах супроводу. Присутніх ознайомили із правилами прийому голосів.

Віддати свій голос мають можливість повнолітні, зареєстровані жителі громади  за будь-який 1 великий та 1 малий проекти.

Звертаємось до авторів проектів, активізуйтесь та агітуйте за свої задуми, аби вони втілились в життя.

Нагадуємо: Для тих хто не матиме змоги віддати свій голос онлайн, у робочі дні та часи у кожному населеному пункті Якушинецької громади працюватимуть 14 пунктів підтримки, туди Ви зможете звернутися аби віддати свій голос.

Перелік пунктів супроводу

Ви УЖЕ можете реєструватись на платформі E-DEM, аби мати можливість віддати свої голоси. Інстукція з реєстрації

Переглянути проекти можна за посиланням:  Проєкти ТУТ

Фото без опису  Фото без опису